Artzone

Artzone

Сайтът за изкуство и култура

ИндексPortalКалендарВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход
Търсене

Display results as :

Rechercher Advanced Search
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Къде е коледното настроение
Чет Дек 12, 2013 7:08 pm by moredn

» Мисъл на деня
Чет Дек 12, 2013 7:03 pm by moredn

» Какво търсим тук?
Чет Дек 12, 2013 7:01 pm by moredn

» Идилия в бледи стихове
Съб Юли 20, 2013 12:15 pm by hrodopski

» Мъдри мисли свързани с любовта
Нед Юли 14, 2013 12:29 pm by moredn

» Колко жалко, колко болно
Пон Апр 29, 2013 5:41 pm by hrodopski

» Нож с две остриета
Сря Авг 22, 2012 7:31 pm by perfect_stranger

» Какво слушате в момента?
Чет Апр 05, 2012 5:23 pm by Glrk

» ПОКАНА - АРТ РЕЗИДЕНЦИЯ "СТАРОТО УЧИЛИЩЕ", 2012
Сря Апр 04, 2012 10:42 am by palica

Poll
Какво търсим тук?
Влизам, за да видя/покажа различни произведения на изкуството.
27%
 27% [ 6 ]
Любопитно ми беше в началото и се привързах към сайтчето.
27%
 27% [ 6 ]
Търся нови запознанства и контакти.
5%
 5% [ 1 ]
Разнообразявам скуката.
32%
 32% [ 7 ]
И аз не знам защо съм тук?
9%
 9% [ 2 ]
Общо гласове : 22
Навигация
 Portal
 Индекс
 Потребители
 Профил
 Въпроси/Отговори
 Търсене
Форум
Приятели:

Share | 

Моят дневник, или някакво негово подобие.

Go down 
АвторСъобщение
Love.
The big Mama

Брой мнения : 293

ПисанеЗаглавие: Моят дневник, или някакво негово подобие.   Съб Яну 30, 2010 5:22 pm

Цял ден стоя в къщи и се чувствам много тягостно. Сега поне гледам "Железния светилник, та поне малко се разнообразявам. Но да си кажа, че ме заболя дупарата да седя на стола.
bom Не ме свърта на едно място. Искам да творя нещо, но това мога да го правя единствено, когато съм сама и никой не еме занимава.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://artzone.netgoo.org
Love.
The big Mama

ПисанеЗаглавие: Re: Моят дневник, или някакво негово подобие.   Вто Фев 09, 2010 9:08 pm

Тебе май те позабравих! Извинявай.
Утре ще имаме хотелка практика Shocked Йее ще перем или ще гладим чаршафчета - супер забавнооо!
Ще сгъваме калъфките в пералнята, докато тези които работят там пушат или просто се скатават.

Казват, че училищните години били най-хубавите, но аз така и не изградих приятелства през всичките тези години, поне в училище. Чувствам се толкова сама и чакам с нетърпение да мине денят. И така си текат дните, месеците и... годините. Всичко отлита - забравя се! Би ми се искало да имам поне един приятел в даскало. но нищо - карай и така съм добре.

Love.
The big Mama

ПисанеЗаглавие: Re: Моят дневник, или някакво негово подобие.   Чет Фев 25, 2010 3:26 pm

scratch Не вярвах, че съм такъв егоист в очите на другите - човек, който почти непрекъснато мрънка, а се осмелява да говори за това, че трябва да се сдържаме с оплакванията и да не наторварме останалите. Такава ли съм наистина?! Едно човече, което не спра да пада и да се самообвинява за всяко нещо? И ако съм такава, как съм могла дори и за моент да не се замисля, че по този начин наранявам тези, около мен.
Все още не мога да възприема, че тези чувства са се таяли от него. Ами ако това е в изблик на гняв и огорчение от приятелите му? Но и във всяко нещо си има и парченце истина. Навярно е прав - аз съм просто един егоист и не оценявам нещата, който ми се предлагат!?
Наистина - такъв приятел ли съм - който непрекъснато мрънка и не оставя другите да си кажат болката!?

И ако всичко това се чудя какво трябва да направя, за да променя ситуацията?!

Love.
The big Mama

ПисанеЗаглавие: Re: Моят дневник, или някакво негово подобие.   Пет Мар 12, 2010 8:32 pm

Та положението е сериозно, поне за мен де. Според някои ще им се стори глупаво и налудничево, но съм готова да го направя.
Търся някаква почасова работа, която да мога да работя следобед. И нашите да не знаят за нея. Трябват ми пари спешно :/ не за мен - издържам се някак си, а за човека, който обичам..
Иначе обстановката е много поетична - тъмна стая, чува се само как духа климатика и щракането на пръстите ми клавиатурата и (изтичащите ми очи). Друго, което искам да вметна е, че си сериозно обмислям да не завърша бълг. фиология и да се занимавам с частни уроци и евентуално някъде да работя. Защото идват гладни години и всеки вече улегнал човек се замисля за осигуряването си и т.н. Въпросът е все пак тука ли ще съм тогава и има ли смисъл да ги планувам тия неща?!
Много въпроси стоят пред мене и кой точно да поема Smile Имам все пак времето все още да избера, но пък до кога ли ще се чудя?!
Стига толкова, че главата ми тежи от толкова взиране в монитора на пустия лаптоп...
,

Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Моят дневник, или някакво негово подобие.   

Моят дневник, или някакво негово подобие.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1